Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Barce - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

83 750 zł6 700 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,6700 ha położona w sąsiedztwie lasów i okolicy Kanału Ślesińskiego, zlokalizowana w miejscowości Obory, gm. Wierzbinek. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

114 416 zł1 600 m² 71,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z mpzp, położona przy dk92, z przeznaczeniem pod produkcję, usługi i działalność uciążliwą. Doskonały dojazd i media w drodze. Powierzchnia 1 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie przy ul. Matejki na 4 piętrze w ocieplonym bloku z dużą, czystą i zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 227 m² 55,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kałek gm. Krzymów powiat koniński Atuty nieruchomości? Bliskość lasu, cicha okolica, zadrzewienia.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł53,60 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Konin, ul. Wyszyńskiego 14 | 53,6 m | Parter Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na parterze w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł135 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Dom z użytkowym poddaszem budowany w 1979 roku w urokliwej okolicy Ponętów Dolny gm. Grzegorzew do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. . Na pow całkowitą 135m2 wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł143,60 m² 6 894,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, łącząca nowoczesną architekturę z niezwykłą funkcjonalnością i przytulnym klimatem. Parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 400 m² 46,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (konin-Koło). Lokalizacja: genowefa, gm. Krzymów zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 92.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Zakrzewie gm. Babiak, powiat kolski składającą się z budynku mieszkalnego (około 150,00 m2) oraz dwóch budynków gospodarskich (obora około.

Szczegóły ogłoszenia

99 990 zł1 352 m² 73,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zostały już ostatnie takie działki w obrębie miasta - Sprzedam Atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż w Turku ul Działkowa. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Barce

Barce,wielkopolskie

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:24 300 m²

Sprzedam dom mieszkalny wraz z gospodarstwem rolnym o powierzchni 2,34 ha położonym w miejscowości Barce, gm. Kramsk. Dom jednorodzinny to podwyższony parter o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Barce

Barce,wielkopolskie

80 000 zł4 382 m² 18,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 0,2300 ha z przylegającym lasem sosnowym o pow. 0,2082 ha we wsi Kuźnica, obręb Barce, gm. Kramsk. Działka jest płaska,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij